avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 596 soluții astăzi

Conferință avocatnet.ro: Avalanșă de modificări în Codul muncii - analize și detalieri. Tot ce trebuie să știe angajatorii pentru conformare la noua legislație. Rezervă loc și participă → 

Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Buna seara, Nu pot sa mi deschid cont on line la Casa ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Buna seara, Nu pot sa mi deschid cont on line la Casa Nationala ...

Buna seara,
Nu pot sa mi deschid cont on line la Casa Nationala De Pensii.
S a modificat ceva, trebuie mers personal, am incercat toate saiturile.
Multumesc
Cel mai recent răspuns: Ionica Porumbel , Consultant in arhivarea documentelor 13:46, 27 Aprilie 2022
Trebuie sa completati cererea pe site-ul lor , s-o printati , s-o semnati si sa mergeti personal s-o depuneti la casa teritoriala de pensii cu actul de identitate si o copie . Dupa ce se aproba veti primi un link de autentificare valabil 72 de ore . Se poate face si online daca aveti semnatura electronica .
Ultima modificare: Miercuri, 27 Aprilie 2022
SOS1000, utilizator
Nu s-a modificat nimic, procedura este aceeași. Site-ul se mișcă mai greu.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Buna ziua , ma numesc conu constantin , locuiesc in caracal , ... ConuConstantin ConuConstantin Buna ziua , ma numesc Conu Constantin , locuiesc in Caracal , jud. Olt , la data pensionarii locuiam in jud. Dolj , va rog sa-mi spuneti cum pot primi talonul ... (vezi toată discuția)
Itm si administratie iclaudia19 iclaudia19 buna seara, am o firma din 2010 fara angajati iar de luna viitoare vreau sa angajez 2 oameni....cum se procedeaza la itm si la administratie? la itm pentru ... (vezi toată discuția)