avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 196 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua, caut de ceva vreme sa gasesc arhiva uneia ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua, caut de ceva vreme sa gasesc arhiva uneia din filialele ...

Buna ziua,
caut de ceva vreme sa gasesc arhiva uneia din filialele care au apartinut gigantului CCCF SA, societate de constructii.
Se numeste FEROTRANS CCCF Chitila SA, filiala infiintata in 2002, in cadrul CCCF SA, si intrata in insolventa in 2008. (aproximativ)

Va rog si va multumesc.
ION Mihaela Eugenia
Cel mai recent răspuns: frunteanu , utilizator 10:08, 28 Aprilie 2022
Cautati lichidatorul societatii sa va spuna unde se afla arhiva .... GENERAL GROUP EXPERT SPRL
Va multumesc.
Cu stima,

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Adeverinta de grupa pt. pensie - arhiva de negasit - cccf bucuresti fdp cluj. buna, tatal meu are nevoie de o adeverinta de grupa de la fostul ... KlaraSz KlaraSz Buna, tatal meu are nevoie de o adeverinta de grupa de la fostul angajator, care din pacate nu mai exista. Incerc sa aflu unde au fost arhivate documentele din ... (vezi toată discuția)
Buna ziua.ma numesc badea simona si intre anii 1987-1991 am lucrat ... badeasimona badeasimona Buna ziua.Ma numesc Badea Simona si intre anii 1987-1991 am lucrat la Antrepriza Canal Dunare Bucuresti, care avea sediul in loc. Cornetu, jud. Ilfov.Nu am ... (vezi toată discuția)
Arhiva documente sc sere codlea sa armeanu_army armeanu_army Buna, ma poate ajuta cineva cu o informative legata de locul unde a fost mutate arhiva de documente de la SC Sere Codlea SA? As avea nevoie de revizuirea ... (vezi toată discuția)