Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua, caut de ceva vreme sa gasesc arhiva uneia ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua, caut de ceva vreme sa gasesc arhiva uneia din filialele ...

Buna ziua,
caut de ceva vreme sa gasesc arhiva uneia din filialele care au apartinut gigantului CCCF SA, societate de constructii.
Se numeste FEROTRANS CCCF Chitila SA, filiala infiintata in 2002, in cadrul CCCF SA, si intrata in insolventa in 2008. (aproximativ)

Va rog si va multumesc.
ION Mihaela Eugenia
Cautati lichidatorul societatii sa va spuna unde se afla arhiva .... GENERAL GROUP EXPERT SPRL
Va multumesc.
Cu stima,