Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Perioada de concedii medicale pentru un angajat cu ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Perioada de concedii medicale pentru un angajat cu contract de ...

Perioada de concedii medicale pentru un angajat cu contract de munca pe durata nedeterminata se iau in considerare la calculul punctajului in vederea emiterii buletinului de calcul la pensionarea la termen cu durata completa de cotizare a persoanei?
Veniturile obtinute pentru concediul medical se iau in calcul la stabilirea punctajului pensiei .