Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Buna seara. Am o intrebare daca o persoana de alta ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Buna seara. Am o intrebare daca o persoana de alta origine iti ...

Buna seara. Am o intrebare daca o persoana de alta origine iti face o donație legala cu o suma mare de euro trebuie platit taxe europene la curtea de justie la notar si altele
Va multumesc
daca o persoana de alta origine

Un cetățean al altei țări?
Dați detalii - cine și cât vrea să vă dea, că din cum întrebați pare că ați auzit niște aiureli despre donațiile în bani.
Sa nu va pacaleasca cerandu va sa achitați taxe si comisioane pt o ipotetica mostenire.Sunt n tepe de acest gen pe net ...Oferiti ceva amanunte.,cunoasteti persoana,.cum v -a gasit etc.
CABINET AVOCAT NICULESCU IONUT, Avocat
~ Conținut șters la cerere ~
@Alexa78 Atentie mare, teapa 100%. Daca nu esti convinsa, da acele taxe. Vei face TU o DONATIE, ce-i drept mult mai mica, dar iremediabil NERAMBURSABILA.
TEAPA 100%!!!!!!!!! Bani degeaba nu dau decat parintii copiilor. Aparati-va ceea ce detineti, ei mizeaza pe hulpavitatea omeneasca! Daca ceti face pasul de a da, va veti aduce aminte de toate comentariile de aici!