Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Amenzi date proprietarilor in asociatia de ...
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Amenzi date proprietarilor in asociatia de proprietari? Sunt ...

Amenzi date proprietarilor in asociatia de proprietari?

Sunt legale amenzile in asociatiile de proprietari? Ma poate amenda asociatia de proprietari prin adaugarea unei amenzi pe nota de plata de intretinere?
fiordul, utilizator
~ Conținut șters la cerere ~
Asociatia de proprietari,nu detine autoritatea si competenta sa aplice sanctiuni,amenzi,taxe