avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 696 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Cum completez formularul S1004 la un SRL care este in ...
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Cum completez formularul S1004 la un SRL care este in lichidare ...

Cum completez formularul S1004 la un SRL care este in lichidare voluntara (fara lichidator) incepand cu 12.04.2022? Am descarcat formularul S1039, am bifat prima casuta, l-am completat, dar acum trebuie sa completez formularul S1004. Dar in formularul S1004 am pe prima coloana data de 01.01.2021 si pe cea de-a doua data de 31.12.2021. Cum fac sa imi apara anul 2022 in cele doua coloane?

Alte discuții în legătură

Bilant de lichidare silviu1958 silviu1958 Va rog sa ma ajutati cu formularul pentru \"Bilant de lichidare\". Mentionez ca este vorba de ultima etapa la Oficiul Registrului Comertului, pentru ... (vezi toată discuția)
Lichidare Toaca maria cristina Toaca maria cristina Buna ziua. As vrea sa stiu la formularul s1039 zip ul pe care trebuie sa l atasez este un bilant normal s1005 la care modific cu pixul data?va multumesc. (vezi toată discuția)
Bilant de lichidare 2012 tomaioan tomaioan Buna ziua.Trebuie sa fac un bilant de lichidare pentru un SRL si nu stiu care formular sa-l folosesc.Dupa parerea mea cred ca trebuie sa folosesc formularul ... (vezi toată discuția)