Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua. Șeful meu poate proceda sa accepte la uni ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua. Șeful meu poate proceda sa accepte la uni demisia ...

Buna ziua. Șeful meu poate proceda sa accepte la uni demisia ai pe mine să mă oblige sa stau 20 de zile? Avem amândoi aceeași funcție și are cine mă înlocui. E mai mult discriminare. Mulțumesc
Da poate renunta la preaviz pentru unii, iar pentru alții nu.