Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... consultatie juridica in Bucuresti pt plangere/denunt ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

consultatie juridica in Bucuresti pt plangere/denunt DNA

Buna ziua!
Am nevoie de o consultatie juridica in Bucuresti pt drept penal/plangere-denunt DNA.
Mai exact caut un avocat specializat in penal care sa citeasca plangerea ce urmeaza sa o depun si sa-mi explice in linii mari ce anume trebuie taiat sau adaugat in plangere.
Nu este ceva deosebit de complicat, faptele sunt evidente, nu cred sa dureze mai mult de 30-40min.
Rog contact in privat, cu nr de contact si onorariul perceput. Nu pot discuta detaliile in public.
Multumesc frumos!
Trebuie dvs sa contactati avocatul, nu invers.
Este posibil sa nu fie vorba doar de o consultatie juridica ci și de o modificare a redactării ceea ce ar genera un cost mai ridicat.
Daca plângerea este foarte bine făcută ar putea fi viabila și varianta dvs. cu privire la consultatia juridica.
CLAUDIU LASCOSCHI, Avocat