Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida simplă ... Rectificativa declaratia unica
Discuție deschisă în Contabilitate - partida simplă şi obligaţii fiscale declarative pentru PFA, II, AF

Rectificativa declaratia unica

Buna ziua,

Se poate depune rectificativa la declaratia unica pentru anii din urma 2018,2019,2020 pentru o persoana fizica?

Cum fac acest lucru?....Care este procedura?
multumesc
george-neagu, moderator
SE depune Declaratia unica bifand rectificativa la CAP I sau II pe FORMULARUL din acel an .
multumesc........