Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Petrecere publica cu spatiu inchiriat
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Petrecere publica cu spatiu inchiriat

Buna ziua!

Doresc sa inchiriez un spatiu si sa tin o petrecere publica cu intrare contra cost (as vrea sa organizez tot; sa aduc dj, sunet, barmani, bautura, paza, persoane pentru acces). Mai exact ce autorizatii am nevoie? Sau daca trebuie sa le aiba locul pe care doresc sa il inchiriez? Sau daca cunoasteti orice alte probleme posibilie?

Intentionez sa deschid un S.R.L pentru aceast eveniment, ar trebui sa ma uit dupa ceva specific in proces?

Multumesc
adelin.nedelcu, utilizator