Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Buna ziua! Ce acte sunt necesare pentru adaugarea unui ...
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Buna ziua! Ce acte sunt necesare pentru adaugarea unui nou cod ...

Buna ziua!
Ce acte sunt necesare pentru adaugarea unui nou cod CAEN pentru un SRL-D?
Multumesc!
Buna ziua,
Daca doriti sa adaugati: Decizia AU/Hotararea AGA + Anexa Contor, Act constitutiv actualizat, Declaratia Model 3 cu trecerea CAEN-ului unde vreti sa-l activati, Delegatie, CI delegat.
Daca doriti sa activati: Declaratia Model 3 cu trecerea CAEN-ului unde vreti sa-l activati, Delegatie, CI delegat.

Nu uitati, SRLD are voie doar 5 CAENURI.
Daca are deja 5 coduri Caen, se poate schimba unul dintre ele pentru a-l pune pe cel necesar?