avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 709 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Petrecere privata in aer liber pe plaja.
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Petrecere privata in aer liber pe plaja.

Petrecere privata in aer liber pe plaja.
Salut am un srl si as vrea in aceasta vara in iunie sa fac o petrecere privata cu intrare bazata pe bilete, unde se va vinde si bautura alcolica.
As dori sa aflu de ce acte, autorizatii si posibil contracte as avea nevoie ca sa fie totul corespunzator legal.
Si as dori si cate informati despre srl-ul necesar sa fiu sigur ca am ceea ce trebuie.
Va multumesc!

Alte discuții în legătură

Petrecere privata in aer liber Eduard C Eduard C Petrecere privata in aer liber. Buna ziua, Doresc ca pe la mijlocul verii (daca vor dispărea restricțiile Covid) sa organizez o petrecere privata doar ... (vezi toată discuția)
Organizare petrecere mariusbelean mariusbelean Buna seara! As dori sa organizez o petrecere cu aproximativ 100 de invitati. Locatia petrecerii este terenul meu (petrecere in aer liber), loc aflat la ... (vezi toată discuția)
Plaje concesionate? ContSters84764 ContSters84764 sunt o mai veche cunostinta virtuala pe avocatnet.ro si as dori sa ma mai lamuriti cu o problema ; este a treia sau a patra oara in vara asta cand merg pe ... (vezi toată discuția)