Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate Petrecere privata in aer liber
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

Petrecere privata in aer liber

Petrecere privata in aer liber.

Buna ziua,

Doresc ca pe la mijlocul verii (daca vor dispărea restricțiile Covid) sa organizez o petrecere privata doar pe baza de invitați.( Fără bilet la intrare și fara vânzare de băuturi sau alte produse.)
Doar sa pun muzica și să chem aproximativ 40-50 de persoane fiecare aducând ce consumă de acasă).
Deoarece nu dețin locația am sa caut sa închiriez un teren undeva, unde sa nu fie nici un fel de construcții pe lângă pentru a nu deranja.
Pentru un asemenea eveniment este necesar sa am o anumită autorizație sau sa urmez o anumită procedura?

Mulțumesc frumos,
Eduard C, utilizator
Trebuie urmata procedura valabila, post covid, la data petrecerii.