avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 580 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Bună ziua, doresc sa îmi deschid o firma PFA (de ...
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Bună ziua, doresc sa îmi deschid o firma PFA (de inchirieri ...

Bună ziua, doresc sa îmi deschid o firma PFA (de inchirieri mașini) și nu știu ce calificări îmi trebuiesc în domeniu. Precizez ca, eu am numai liceul terminat, mai trebuie cursuri de calificare ceva. Și dacă trebuie sa am plătite toate datoriile fiscale la zi?Astept un răspuns, vă mulțumesc anticipat!

Alte discuții în legătură

Infiintarea unui cabinet cosmetic marimitis marimitis Buna ziua! Am diploma de licenta medicina generala.Plus si rezidentiatul cu 7 ani de activitate. Nu demult am absolvit cursuri de cosmetician. Am certificat ... (vezi toată discuția)
Informatii infiintare ii romyher romyher as dori sa inteleg de ce este nevoie sa ai calificare pt infiintarea unei intreprinderi individuale? daca am dreptul sa angajez persoane atunci angajez una pe ... (vezi toată discuția)
Documente ce atesta pregatirea profesionala pentru infiintarea unui pfa draq4ever draq4ever Buna ziua. As dori sa stiu daca mai exista si alte documente care sa ateste pregatirea profesionala inafara de : - diploma; - certificatul sau adeverinta ... (vezi toată discuția)