avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 522 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Paşapoarte, cărţi de ... Am sentința definitivă irevocabil după ce îmi fac ...
Discuție deschisă în Paşapoarte, cărţi de identitate, acte de stare civilă - formalităţi, obţinere, probleme

Am sentința definitivă irevocabil după ce îmi fac buletinul ...

Am sentința definitivă irevocabil după ce îmi fac buletinul cu numele de fată după cît timp pot să mă căsătoresc din nou.
Oricând, după ce vă faceți cartea de identitate noua!

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Schimbarea numelui dupa casatorie... cri_secret_ina cri_secret_ina Buna ziua! As dori sa stiu la cat timp dupa casatorie trebuie sa cer emiterea unui nou buletin. Asta ar presupune sa-mi schimb&permis ... (vezi toată discuția)
Schimbare acte in urma divortului andytes andytes Buna ziua. In primul rand bine v-am gasit. Am o intrebare legata de modalitatea de schimbare a actelor in urma divortului. Situatia mea este urmatoarea: ... (vezi toată discuția)
Revenire la numele anterior inainte de recasatorie? slaura slaura Buna ziua, Datele problemei sunt urmatoarele: am depus cererea de divort in noiembrie 2010, decizia definitiva am primit-o in ianuarie 2012, urmeaza sa o ... (vezi toată discuția)