avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 118 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Executare silită Buna ziua!Executorul a trimis sistarea poprii pe data ...
Discuție deschisă în Executare silită

Buna ziua!Executorul a trimis sistarea poprii pe data de 08.04 ...

Buna ziua!Executorul a trimis sistarea poprii pe data de 08.04 iar banca a înregistrat sistarea poprii pe data de 26 .04 ,este legal atit de târziu?în tot acest timp am avut blocat contul și retrasi bani din cont

Alte discuții în legătură

Titlu executoriu CRYSTY_TM CRYSTY_TM Buna ziua, As dori va rog sa ma ajutati in aceasta cauza in care numai stiu unde sa apelez,din luna februarie 2014 mi-sa pus poprire pe cont datorita unui ... (vezi toată discuția)
Poprire diurna Dinu_Aurelian Dinu_Aurelian Buna seara,am si eu o problema,ca majoritatea celor care vi se adreseaza...a fost pusa in aplicare o poprire pe numele meu,mi-au fost blocate conturile,a fost ... (vezi toată discuția)
Buna ziua, an primit o poprire in luna decembrie pe 15, direct in contul ... DanMog DanMog Buna ziua, An primit o poprire in luna decembrie pe 15, direct in contul Ing unde mi se vireaza salariu (asa am aflat, nu am avut idee de instintarile din ... (vezi toată discuția)