Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Buna ziua!cum se calculează pensia alimentara la un ...
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Buna ziua!cum se calculează pensia alimentara la un copil când ...

Buna ziua!cum se calculează pensia alimentara la un copil când tatăl nu are loc de munca?
In cazul acesta pensia se raporteaza la salariul minim pe economie.