avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 449 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Buna ziua, nu mai stiu EXACT ultima adresa de ...
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Buna ziua, nu mai stiu EXACT ultima adresa de domiciliu pe care ...

Buna ziua, nu mai stiu EXACT ultima adresa de domiciliu pe care am avut-o in Romania, decat numele strazii si sector 3, Bucuresti, fara nr, nr bloc si scara. Cum le-as outea afla? Multumesc anticipat pentru raspuns.
Cel mai recent răspuns: mikigbg , utilizator 12:25, 20 Mai 2022
Mi se cere pt completarea formularelor pentru pensie.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Buna seara casandrarobertamona casandrarobertamona Buna seara. As dori daca puteti sa ma ajutati in legatura cu o problema privind cartea mea de munca. Am predat cartea mea de munca firmei la care am lucrat ... (vezi toată discuția)
Hotarare judecatoreasca irevocabila, indreptare eroare materiala alex1325 alex1325 Am o hotarare judecatoreasca irevocabila in proces cu asociatia de locatari.La dosarul cauzei exista o expertiza tehnica mobiliara cu adresa corecta a ... (vezi toată discuția)
Asociatie de proprietari ,,3'' BullTerrier77 BullTerrier77 Buna ziua. O asociatie de proprietari, ---acesta avand un singur administrator , un singur presedinte, un singur comitet?--- poate avea in componenta mai multe ... (vezi toată discuția)