Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Buna ziua, nu mai stiu EXACT ultima adresa de ...
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Buna ziua, nu mai stiu EXACT ultima adresa de domiciliu pe care ...

Buna ziua, nu mai stiu EXACT ultima adresa de domiciliu pe care am avut-o in Romania, decat numele strazii si sector 3, Bucuresti, fara nr, nr bloc si scara. Cum le-as outea afla? Multumesc anticipat pentru raspuns.
Mi se cere pt completarea formularelor pentru pensie.