Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... Buna ziua, cam cat timp dureaza un proces de la ...
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

Buna ziua, cam cat timp dureaza un proces de la depunerea cererii ...

Buna ziua , cam cat timp dureaza un proces de la depunerea cererii de recurs la Curtea de Apel Bucuresti pana la primul termen ?
Multumesc
Nimeni.nu va poate raspunde exact ,nu exista termene prevazute,depinde de obiect,sectia unde se judeca,complet ,gradul de incarcare al judecatorului etc.Intre 2-3 luni.minim.si 5.6 luni...