avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 611 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... Buna ziua, cam cat timp dureaza un proces de la ...
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

Buna ziua, cam cat timp dureaza un proces de la depunerea cererii ...

Buna ziua , cam cat timp dureaza un proces de la depunerea cererii de recurs la Curtea de Apel Bucuresti pana la primul termen ?
Multumesc
1 din 1 utilizatori consideră
acest răspuns util
Nimeni.nu va poate raspunde exact ,nu exista termene prevazute,depinde de obiect,sectia unde se judeca,complet ,gradul de incarcare al judecatorului etc.Intre 2-3 luni.minim.si 5.6 luni...

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Pasii unui dosar planoristul planoristul Buna ziua! Exista un timp limita prevazut de lege pentru parcurgerea unui dosar de la Judecatorie la Curtea de apel? cum ar fi 30 d zile...60 de ... (vezi toată discuția)
Recurs deea86 deea86 buna seara,stie cineva cam in cat timp se stabileste data pt un recurs, e vorba de un recurs dupa ce sa dat condamnarea, sa depus recurs acum vreo 3 ... (vezi toată discuția)
Buna ziua. am primit o decizie la care am facut apel. stie cineva ... IMihai2023 IMihai2023 Buna ziua. Am primit o decizie la care am facut apel. Stie cineva acum la cat timp voi fi chemat in instanta, cam cat dureaza? (vezi toată discuția)