Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua! In perioada de preaviz al demisiei pot lua ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua! In perioada de preaviz al demisiei pot lua concediu ...

Buna ziua!
In perioada de preaviz al demisiei pot lua concediu de odihna?
In perioada de preaviz pentru demisie se poate beneficia de concediu de odihna.