Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Pot sa fiu admisă la bac dacă recent am furat dintr ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Pot sa fiu admisă la bac dacă recent am furat dintr un magazin ...

Pot sa fiu admisă la bac dacă recent am furat dintr-un magazin și am fost amprentată ?
Elena Andreea, administrator
Nu are nicio legatura.
Dar sa plec din țara
Încă nu am fost chemată sa mai dau declarații sau ceva
Dar eu sunt din Moldova
Si as putea pleca in Moldova ?