Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Bună ziua La începutul lunii mai am furat dintr-un ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Bună ziua La începutul lunii mai am furat dintr-un magazin ...

Bună ziua
La începutul lunii mai am furat dintr-un magazin in suma de 260 de roni
Am fost dusă la amprentat
Mi s a spus ca o sa fiu telefonata dupa
A trecut mai mult de o luna
Eu in 2 săptămâni vreau sa plec in Republica Moldova
O sa se întâmple ceva dacă plec? Sau ppt sa achit amenda aia și in toamna
Nu mi s a spus ca am restricție, doar mi s au luat amprente
Indicat era sa va angajati un avocat care sa va reprezinte in fata organelor judidicare.
Apelati la avocat ca sa plecați liniștită.
Avocatul poate rezolva tot dacă îl angajați și are timp de caz.
Exista risc și de închisoare în astfel de cazuri.
Nu spun ca veți ajunge la închisoare dar va supuneți acestui risc.
CLAUDIU LASCOSCHI, Avocat