Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... legea politiei locale 155/2010 poate fi considerata o ...
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

legea politiei locale 155/2010 poate fi considerata o lege speciala ...

legea politiei locale 155/2010 poate fi considerata o lege speciala ? si de ce ?
daca nu ce fel de lege este ? rog motivatia legala
multumesc
Nu este o lege speciala, e o lege ordinara.
[ link extern ] /