Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Cum fac dovada ca am locuit 30 ani intr- un oraș? ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Cum fac dovada ca am locuit 30 ani intr- un oraș? Acum nu mai ...

Cum fac dovada ca am locuit 30 ani intr- un oraș? Acum nu mai locuiesc acolo!
Cu martori daca acte nu aveti.
La ce va foloseste?

gi-jane2 a scris:

Cu martori daca acte nu aveti.
La ce va foloseste?

Conform noi legi de pensionare trebuie sa ai minim 30 ani locuiti in zona cu poluare pt a beneficia de reducere cu 2 ani a vârstei de pensionare de aici și întrebarea și pt cei care au mutația pe ci dacă stau acolo de 30 ani sau au stat acolo 3o ani!