Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... doresc un model pentru o reclamatie impotriva ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

doresc un model pentru o reclamatie impotriva Parchetului -tergiversarea ...

doresc un model reclamatie impotriva Parchetului
vivian977, utilizator
Nu exista model deoarece fiecare caz are particularitățile sale.
O faceți ca un memoriu dupa cum gândiți...
CLAUDIU LASCOSCHI, Avocat