Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Luna trecută am furat dintr-un magazin Am fost ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Luna trecută am furat dintr-un magazin Am fost amprentată Nu ...

Luna trecută am furat dintr-un magazin
Am fost amprentată
Nu m au sunat sa mai dau declarații sau ceva
Pot ieși din țara ?
Din moment ce nu sunteti sub vreo masura preventiva, atunci nu aveti interdictie de a parasi tara.
Puteti ieși din tara.
Aveti dreptul sa mergeti cu avocat la audiere.