Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida simplă ... Doua profesii liberale
Discuție deschisă în Contabilitate - partida simplă şi obligaţii fiscale declarative pentru PFA, II, AF

Doua profesii liberale

Buna ziua
Am doua profesii liberale si as dori sa stiu ce pot sa fac mai departe pentru inregistrare ANAF. Fac doua demersuri separate, doua CIF distincte? Sau poate fi acelasi pentru ambele profesii? Va multumesc frumos
este acelasi CIF