Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Buna ziua! Cum poate pune societatea mea in executare ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Buna ziua! Cum poate pune societatea mea in executare silita ...

Buna ziua!
Cum poate pune o societate in executare silita o persoana fizica,
daca a fost deschis un proces penal pe numele firmei din care faceau parte inculpatii, in care ne-am consituit ca parte civila si s-a dat hotararea in favoarea noastra, cu drept de apel de 10 zile?
juridic.answer, utilizator
Buna ziua!

Dvs sunteti persoana vatamata care s-a constituit parte civila, ati primit daunele si vreti sa vi le recuperati de la societate care este inculpat?