Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Legea 135/2022 se adresează si angajatorilor ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Legea 135/2022 se adresează si angajatorilor constituiți in ...

Legea 135/2022 se adresează si angajatorilor constituiți in asociații? Domeniul de activitate: programul de ameliorare, registru genealogic bubaline.
Se aplica angajatorilor ... legea nu distinge daca sunt sau nu constituiti in asociatii ... intrebati si la ANAF.