Forum Discuţii juridice Executare silită Am primit un ordin de executare pentru o suma din care ...
Discuție deschisă în Executare silită

Am primit un ordin de executare pentru o suma din care a fost ...

Am primit un ordin de executare pentru o suma din care a fost plătită o parte iar restul de rate au fost refuzate de către beneficiar nefiind de rea-credință de ce ar trebui sa plătesc eu onorariul executor și cum se poate ataca aceasta executare?
Mulțumesc anticipat
Contestatie la executare in 15 zile de la primirea somatiei si a incheierii privind cheltuielile. Discutati cu un avocat care sa vada daca pot si sustinute si alte aparari si exceptii,