Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Certificat de clasificare apartament
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Certificat de clasificare apartament

Buna seara
Va rog un raspuns daca se poate: din 3 vecini, unul, mancat de invidie, refuza sa-mi dea acordul pentru a obtine clasificarea apartamentului. I-am trimis documentatia si prin recomandata cu confirmare de primire, dar acesta a refuzat primirea plicului. Ma pot indrepta in instanta impotriva acestui vecin?
Va multumesc pentru sfat
Cititi va rog Ordinul nr. 510/2022 emis de Ministrul antrepenoriatului si Turismului. Cand va edificati despre ce este vorba si sunteti in masura sa-mi dati un sfat la obiect, astept raspunsul Dvs.
O zi frumoasa in continuare.