Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Taiere lemne din padurea personala
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Taiere lemne din padurea personala

Buna.Va rog sa ma ajutati cu un raspuns .Detin padure personala 0.67h. As dori sa stiu care e procedura legala sa pot sa tau lemne din proprietatea personala.Trebuie facuti ceva pasi?este obligatoriu sa inchei ceva contract de paza ssu ceva cu ocolul silvic sau...?Multumesc
Florinelll89, utilizator
Multumesc

ynocentta a scris:

[ link extern ] /