Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... neplata rate la timp
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

neplata rate la timp

am o firma care nu mai merge prea bine si mai ales pe timp de iarna si din cauza asta am ajuns sa nu pot plati rata la un teren luat prin credit ipotecar.
am deja mai mult de trei luni intarziere si nu stiu si nici nu primesc un raspuns de la banca daca nu as putea sa prelungesc durata creditului pe mai multi ani astfel incat sa scada rata si sa o pot plati
insistati cu notificari catre banca prin posta cu confirmare de primire:D

achitati cat puteti lunar ...