Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Buna ziua, am tot cautat niste pareri despre S.C. OVB ...
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Buna ziua, am tot cautat niste pareri despre S.C. OVB Allfinanz ...

Buna ziua, am tot cautat niste pareri despre S.C. OVB Allfinanz România Broker de Asigurare S.R.L. si nu am gasit nimic mai recent. Am gasit niste pareri dar ceva din urma cu 10 ani. Vreau sa imi fac un cont de economii si am fost contactat de ei, doar ca mi se pare putin dubios. A avut cineva experiente cu ei?
Părerile, după cum bine știți, au o mare doză de subiectivism. Niște păreri recente puteți găsi aici, de ex.
[ link extern ] /
Ionica Porumbel, Consultant in arhivarea documentelor