avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 161 soluții astăzi
Forum Suport Tehnic Probleme tehnice in functionarea ... DACĂ AM CONT PE AVOCATNET DE CE NU POT PUNE O ...
Discuție deschisă în Probleme tehnice in functionarea avocatnet.ro

DACĂ AM CONT PE AVOCATNET DE CE NU POT PUNE O ÎNTREBARE ? ...

DACĂ AM CONT PE AVOCAT NET DE CE NU POT PUNE O ÎNTREBARE ?
Cel mai recent răspuns: Manuela Rășină , administrator 17:53, 15 Iunie 2022
1 din 1 utilizatori consideră
acest răspuns util
Bună dimineața,

Tocmai ați pus una și mai aveți două subiecte postate anul trecut, la ce vă referiți?

PS: Vă rog să nu mai scrieți exclusiv cu majuscule, încălcați regulamentul forumului și dă impresia că țipați la noi.
Mulțumesc.
Atât ieri cât și azi am încercat să pun una și aceeași întrebare, dar fără succces ! De regulă nu țip la nimeni, deci nici la dv. mulțumesc , mai încerc,
Am zis ”dă impresia”, sunt convinsă că nu asta ați vrut.

Încercați să postați un text fără caractere speciale, cuvinte în engleză etc. Dacă v-ați fi confirmat contul mi-l puteați trimite prin mesaj privat și îl verificam.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Presedinte asociatie de proprietari GhG GhG CA URMARE A DECESULUI PRESEDINTELUI ASOCIATIEI DE PROPRIETARI, S-A CONVOCAT ADUNAREA GENERALA PENTRU ALEGEREA NOULUI PRESEDINTE. PARTICIPAREA A FOST CU ... (vezi toată discuția)
Buna seara, incerc de o ora sa postez o intrebare pe forum si ... GEKO17 GEKO17 Buna seara, incerc de o ora sa postez o intrebare pe forum si nu reusesc, nu imi apare nimic dupa apasarea butonului \"Intreaba comunitatea\". Mi-ati putea ... (vezi toată discuția)
Acces in forum suspendat. de ce? SpeedOfSound SpeedOfSound Buna ziua! Incerc sa scriu un raspuns la ultimul subiect deschis de mine in forum si imi apare un mesaj \"Accesul tau in forum a fost suspendat\". Nu am ... (vezi toată discuția)