Forum Suport Tehnic Probleme tehnice in functionarea ... DACĂ AM CONT PE AVOCATNET DE CE NU POT PUNE O ...
Discuție deschisă în Probleme tehnice in functionarea avocatnet.ro

DACĂ AM CONT PE AVOCATNET DE CE NU POT PUNE O ÎNTREBARE ? ...

DACĂ AM CONT PE AVOCAT NET DE CE NU POT PUNE O ÎNTREBARE ?
Bună dimineața,

Tocmai ați pus una și mai aveți două subiecte postate anul trecut, la ce vă referiți?

PS: Vă rog să nu mai scrieți exclusiv cu majuscule, încălcați regulamentul forumului și dă impresia că țipați la noi.
Mulțumesc.
Atât ieri cât și azi am încercat să pun una și aceeași întrebare, dar fără succces ! De regulă nu țip la nimeni, deci nici la dv. mulțumesc , mai încerc,
Am zis ”dă impresia”, sunt convinsă că nu asta ați vrut.

Încercați să postați un text fără caractere speciale, cuvinte în engleză etc. Dacă v-ați fi confirmat contul mi-l puteați trimite prin mesaj privat și îl verificam.