Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Buna ziua, am depus o contestatie pt anularea unui ...
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Buna ziua, am depus o contestatie pt anularea unui proces verbal ...

Buna ziua, am depus o contestatie pt anularea unui proces verbal de contraventie, ulterior am fost citat sa merg la tribunal, am fost ieri si am primit urmatorul raspuns: Amână pronunţarea în cauză la data de 29.06.2022. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 15.06.2022.
Document: Încheiere - Amânare iniţială a pronunţării 15.06.2022
Poate sa imi explice cineva va rog ce inseamna? Mai trebuie sa ma prezint si in data de 29?
Multumesc
Nu trebuie sa va mai prezentati. O sa vedeti solutia pe portal in data de 29.06.2022