avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 817 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Buna ziua, am depus o contestatie pt anularea unui ...
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Buna ziua, am depus o contestatie pt anularea unui proces verbal ...

Buna ziua, am depus o contestatie pt anularea unui proces verbal de contraventie, ulterior am fost citat sa merg la tribunal, am fost ieri si am primit urmatorul raspuns: Amână pronunţarea în cauză la data de 29.06.2022. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 15.06.2022.
Document: Încheiere - Amânare iniţială a pronunţării 15.06.2022
Poate sa imi explice cineva va rog ce inseamna? Mai trebuie sa ma prezint si in data de 29?
Multumesc
Cel mai recent răspuns: Mihăilă Sebastian , Avocat 13:07, 16 Iunie 2022
Nu trebuie sa va mai prezentati. O sa vedeti solutia pe portal in data de 29.06.2022

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

As vrea sa ma ajutati si pe mine cu o problema eu am facut contestatie ... Ralucaralu91 Ralucaralu91 As vrea sa ma ajutati si pe mine cu o problema eu am facut contestatie la o amenda si la o suspendare de permis mia dat permisu sa solutionat cazul in instanta ... (vezi toată discuția)
Nelamurire pronuntare instanta bbt bbt La contestatia depusa de mine pentru anularea unei amenzi de circulatie,pe portalul instantelor scrie asa :\" Se amana pronuntarea la data de 25.02.2020. ... (vezi toată discuția)
Cu cale de atac odată cu fondul.. ravas ravas buna seara am primit urmatoarea solutie: Tip solutie: Amână pronunţarea Solutia pe scurt: În temeiul art.396 alin.1 C.proc.civ. amână pronunţarea la ... (vezi toată discuția)