avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 421 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Sotul meu a fost internat 6 zile.Dupa externare a mai ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Sotul meu a fost internat 6 zile.Dupa externare a mai avut 7 ...

Sotul meu a fost internat 6 zile.Dupa externare a mai avut 7 zile c.m.A primit salariul obisnuit .Concediul medical se plateste independent de salariu?

Alte discuții în legătură

Fluturas salariu CarlaSantos CarlaSantos Buna ziua. Am o problema: lucrez de 4 ani la un privat, cu peste 50 angajati. In luna martie am avut 6 zile concediu medical pentru incapacitate temporara. Pe ... (vezi toată discuția)
Calcul concediu medical lavinia almasan lavinia almasan Buna ziua tuturor, sunt in prezent in concediu medical pt boala obisnuita urmare a unei interventii chirurgicale, beneficiez de 5 zile de CM pentru internare ... (vezi toată discuția)
Calcul salariu valcris valcris Buna ziua. As dori sa stiu cat urmeaza sa primesc salariu de la firma la care lucrez. La noi salariul se plateste pe 10 ale fiecarei luni pentru luna ... (vezi toată discuția)