Forum Discuţii contabile şi ... Taxa pe Valoarea Adaugată - TVA Buna ziua! Am o companie platitoare de tva care a ...
Discuție deschisă în Taxa pe Valoarea Adaugată - TVA

Buna ziua! Am o companie platitoare de tva care a incheiat un ...

Buna ziua! Am o companie platitoare de tva care a incheiat un contract de prestari servicii cu o persoana fizica din Israel pentru a-l ajuta sa gaseasca un apartament in Romania plus alte servicii precum consultanta etc.. Acum vrea sa-i factureze serviciile. Cum va face factura: cu tva sau fara tva? Clientul este persoana fizica cu adresa in Israel.
Multumesc!
Cu TVA