Forum Discuţii juridice Poliţe de asigurare, reasigurare ... Păgubit accident City Insurance În luna decembrie ...
Discuție deschisă în Poliţe de asigurare, reasigurare şi probleme juridice conexe

Păgubit accident City Insurance În luna decembrie anul trecut ...

Păgubit accident City Insurance

În luna decembrie anul trecut mașina parcata regulamentar a fost lovita de un alt autoturism care avea asigurare la City insurance. Astăzi am primit răspuns din partea celor de la FGA cu suma pe care o voi primi, o valoare sub prețul pieței după ceea ce am văzut pe site-urile de specialitate. Se poate ataca în instanță decizia celor de la FGA?
~ Conținut șters la cerere ~
Mulțumesc frumos.

Voinea Liviu a scris:

Se poate ataca in termen de 30 de zile de la comunicare.