Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale SRL turism in comunitate locala.
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

SRL turism in comunitate locala.

Am o întrebare . Vreau sa organizez excursii in grup restrâns intr-o comunitate locală rurală , in care locuiesc de trei, in Egypt . Se poate face un SRL in România doar pentru facturarea excursiilor ? pot lua factura locală din Egypt pentru întreaga excursie .
george-neagu, moderator