Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Buna seara Am rata in CHF iar banca accepta plata ...
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Buna seara Am rata in CHF iar banca accepta plata ratei doar ...

Buna seara

Am rata in CHF iar banca accepta plata ratei doar daca cumpăr de la ei francii chiar daca fizic nu ii au.
Vreau să plătesc cu cardul prin revolut dar refuza plata cu cardul , este corect?
Mulțumesc
Mă ajută cineva cu răspuns?