avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 718 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Buna seara Am rata in CHF iar banca accepta plata ...
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Buna seara Am rata in CHF iar banca accepta plata ratei doar ...

Buna seara

Am rata in CHF iar banca accepta plata ratei doar daca cumpăr de la ei francii chiar daca fizic nu ii au.
Vreau să plătesc cu cardul prin revolut dar refuza plata cu cardul , este corect?
Mulțumesc
Cel mai recent răspuns: Allexander97 , utilizator 10:37, 3 Iulie 2022
Mă ajută cineva cu răspuns?

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Credit ipotecar in franci elvetieni alissab alissab Buna ziua ! In iunie 2007 am luat un credit ipotecar in franci elvetieni pe 35 ani,ipotecand apartamentul pe care l-am cumparat.Am luat 65450 CHF, avand ... (vezi toată discuția)
Credit ipotecar-imposibilitate de plata bu2mel bu2mel Buna ziua, Va rog foarte mult sa imi raspundeti daca ma puteti ajuta in solutionarea urmatoarei probleme. Sotia a cumparat in anul 2008, prin credit ipotecar ... (vezi toată discuția)
Francii elvetieni - credite cu probleme negulescucamelia negulescucamelia In 2007 am obtinut un credit in valoare de 25.000 de franci elvetieni fara ipoteca . La acea vreme, rata ce-mi revenea lunar echivala cu aproximativ 8 milioane ... (vezi toată discuția)