Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua! Pentru acordarea maririi de 200 lei ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua! Pentru acordarea maririi de 200 lei salariatilor cu ...

Buna ziua! Pentru acordarea maririi de 200 lei salariatilor cu minim pe economie, trebuie depus Revisal? Sau doar un act intern: decizie majorare/act add se semneaza? Va multumesc!
Buna ziua,
Pentru mai multe informatii, accesati linkurile urmatoare:
- www.avocatnet.ro/articol_599...
- www.avocatnet.ro/articol_615...
- www.avocatnet.ro/articol_616...
Orice modificare a salariului se transmite în revisal în termen de 20 de zile lucrătoare de la data producerii modificării.