Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... buna seara, am cumparat un telefon de pe olx.ro. ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

buna seara, am cumparat un telefon de pe olx.ro. persona mi-a ...

buna seara, am cumparat un telefon de pe olx.ro. persona mia trimis telefonul prin fan curier si a ""eu nu am stiut" pus ca prima sa dau banii si dupa coletul. deci a venit curierul iam dat banii si dupa fata de el am deschis acolo era doar o cutie goala si curierul a zis ca nu poate face nimic. ma poate ajuta cineva ? este prima data cand primesc prin curier si nu am stiut.
buna seara, Asa si , care este intrebarea ?