Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Buna ziua. Eu am 59 de ani. Am lucrat fara intrerupere ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Buna ziua. Eu am 59 de ani. Am lucrat fara intrerupere din 1981 ...

Buna ziua. Eu am 59 de ani. Am lucrat fara intrerupere din 1981 pana un 2004: 16 ani, 8 luni si 18 zile grupa 2 si 7 ani, 3 luni si 10 zile cu servicial militar inclus. Mai am 18 Ani lucrati in Spania. Por depune actele pentru pensia din Romania. Multumesc
Limita de varsta la 59 ani si 8 luni.
Pentru anii lucrati in Spania gasiti informatii utile aici: [ link extern ]