Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Cerere Renuntare Apel
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Cerere Renuntare Apel

Buna dimineata,
Cum trebuie sa procedez personal sa depun o cererea de renuntare la apel, pe care a depus-o avocatul meu, in urma cu 5 zile? Va multumesc
Hecotr18, utilizator
Nu trebuie sa depuneti cere insa va trebui sa mergeti la primul termen de apel si sa cereti verbal renuntarea la apel. evident motivati verbal renuntarea.