Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... vanzare mostenire
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

vanzare mostenire

Care este procedura dede urmat pentru vanzare a unui teren extravilan aflat in proprietatea a doi frati,situat la distanta de 800 km fata de domiciliile acestora.
nu are mare importanta unde e terenul situat; vanzarea se face la notar, cu actele