Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Buna ziua ,am un motocultor de 10 cai,am număr a ...
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Buna ziua ,am un motocultor de 10 cai,am număr a registrat de ...

Buna ziua ,am un motocultor de 10 cai,am număr a registrat de la primărie,și o remorca de 700 de kilograme,,eu am nevoie de o asigurare ceva, pentru a circula pe drumurile publice,, va mulțumim,
Pentru a putea circula liber pe drumurile publice, remorca trebuie înmatriculată la oficiile locale din primăria orașului în care ai domiciliu