Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Poate un angajat cu contract de munca temporara (lease ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Poate un angajat cu contract de munca temporara (lease de personal) ...

Poate un angajat cu contract de munca temporara (lease de personal) sa lucreze mai mult de 36 de luni pentru o misiune? In ce conditii?
Nu poate lucra mai mult de 36 de luni