Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale O societate care are autorizat codul CAEN 7820, dar nu ...
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

O societate care are autorizat codul CAEN 7820, dar nu si autorizatia ...

O societate care are autorizat codul CAEN 7820, dar nu si autorizatia de la Ministerul muncii, poate face leasing de personal?
Fara autorizatie de la MInisterul muncii, nu poate desfasura activitate de leasing de personal.