Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Va rog sa imi spuneti daca o angajata cu 5 ore la ...
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Va rog sa imi spuneti daca o angajata cu 5 ore la Asociatia de ...

Va rog sa imi spuneti daca o angajata cu 5 ore la Asociatia de proprietari are dreptul de a i se acorda suma de 200 lei,conform ORD.nr67/2022.Va multumesc mult.
Nu, doar cei care au norma intreaga.
Are salariul la nivelul salariului minim?